Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Krwawa masakra Typ.Kwadratowa masakra [Survival] [Dedyk] [WL] [PvP] [NoPremium] [201 slotow]


anakuza

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Serdecznie przepraszam lecz nasza maszyna uległa zniszczeniu procesora

wymiana potrwa do 25.09 oraz sprowadzenie go z zagranicy przepraszamy

 

 

 

 

 

 

 

 

Prosze nie usuwac tematu

Opublikowano

Dlaczego nazwa tematu przypomina moją nazwe ?>

 

Pozatym cały temat skopiowany człowieku wez ogar nie grajcie tu zobaczcie na moj link w sygnaturze zalll

eJwLTs3LS_QuSszMS-TiCq7Kz87O5_LNzEtNLkpMK-FyLkpNLUgtKuYyNAAhI1NTLgMAuHIPfQ~~.png
Opublikowano

Nick z gry :danbro

Wiek:13

GG:Nie Musi być nie mam ale mam ts3

Napisz coś o sobie:jestem miłym graczem i nie bije się z każdym kto wejdzie na server ?

Dlaczego chcesz zagrać?: Bo bardzo lubię kwadratową masakrę i chce pograć

Opublikowano

Nick:Kokoszka

Imie:Paweł

Wiek:14

GG:Nie Musi być:Nie Mam

Napisz coś o sobie:Lubię Grać W Minecrafta,Słuchać Muzyki,Uprawiać Sport!

Dlaczego chcesz zagrać?:Szukam Serwerów Tego Typu,Ogarnięta Administracja

25791024046699505251.png

Opublikowano

Imie:Robert

Nick z gry :KruczyKruk

Wiek:16

GG:Nie Musi być:niech więc nie musi :D

Napisz coś o sobie:Lubie mleko muhaha

Dlaczego chcesz zagrać?:Island mapy is popular :D

Opublikowano

Imie:Eryk

Nick z gry :Alva

Wiek:16

Skype: Alva006

Napisz coś o sobie:Lubie grać w MC, jeździć na rowerze, i bla bla bla...

Dlaczego chcesz zagrać?:Bo lubie budować zespolowo i od zera :)

Opublikowano

Imie:Mateusz

Nick z gry :Pro121

Wiek:15

GG:Nie Musi być: 33396986

Napisz coś o sobie: Miły, otwarty na nowe znajomości. Interesuję się piłką ręczną także siatkową. = Chodzę do III Gim ;)

Dlaczego chcesz zagrać?:Z nudów ;x

Opublikowano

Imie: Artur

Nick z gry : turek

Wiek:14

GG:jak będzie potrzebny to dopiero na serwerze

Napisz coś o sobie: lubie krać w minecrafta i jestem kulturalny i miły :)

Dlaczego chcesz zagrać?: ponieważ serwer może okazać się ogarnięty i moga być mili gracze :)

Opublikowano

Imie: Michał

Nick z gry : exevan

Wiek: 16 w tym roku 17

GG: 38363852

Napisz coś o sobie: hmm minecraft, cs piłka nożna :D

Dlaczego chcesz zagrać?: Poniewż jestem ogarnięty, posiadam ts/skype, bardzo trudno wyprowadzic mnie z rownowagi.

Opublikowano

Imie: Kacper

Nick z gry : TheKpwPL

Wiek: 13(1 gimn.)

GG: Nie mam ale jest skype i ts3 :D

Napisz coś o sobie: Jestem kreatywny lubię budować różne budowle i bawić się restone :P

Dlaczego chcesz zagrać?: Dlatego gdyż od dawna czekałem na taki server

Czy masz premium?: Tak

Opublikowano

Imie:Wiktor

Nick z gry:Cebulka

wiek:12 lat (6 klasa)

GG:44051718 mam jeszcze skype i ts 3

Napissz cos o sobie:Jestem mily lubie budowac noi jestem ograniety

Dlaczego chcesz zagrac?:Poniewaz chce nakrecic serie na YT pobawic sie i dlatego ze nie moge wejsc na kwadratowa masakre do skkf'a

Czy masz Preium?: nie

Opublikowano

Imie:Rafał

Nick z gry :Xand3s

Wiek:14

GG:Nie Musi być.

Napisz coś o sobie:miły i ogarnięty lubie współpracę, derp

Dlaczego chcesz zagrać?:już jeden dobry server padł i chciałbym znaleźć drugi

Czy masz premium?:nie, mam mineshaftera

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...